Vēsture

Savā pastāvēšanas laikā uzņēmums ir intensīvi attīstījusies, paplašinot darbību gan ģeogrāfiski, kā arī piedāvāto produktu ziņā. Tiek pilnveidota piedāvāto produktu kvalitāte, ieviesti jauni tehnoloģiskie risinājumi un paplašināts sortiments.

Vēsture

Tenapors tagad

2015. gads

Ražotne Lauku iela

Jauna un moderna sendvičpaneļu ražotne

2013. gads

Ražotne Valmierā

Jaunas ražotnes iegāde un ražošanas uzsākšana Valmierā. Valmierā tiek ražoti EPS materiāli.

2007. gads

Uzsāk TENAPORS DECOR ražošanu

Ēkas fasāde ir „vizītkarte” – ārsienas nodrošina ne tikai mehānisko un iekštelpu mikroklimata funkciju, bet tai ir jābūt arī vizuāli pievilcīgai! Veidojiet fasādi par estētiski baudāmu šedevru, iztrūkstošais elements bieži vien ir dekoratīvie elementi, kas ikvienai ēkai var piešķirt individuālu fasādi.

2007. gads

Uzsāk TENAPORS CERAMIC ražošanu

Tenapors Ceramic sistēma ir paredzēta ēku ārsienu siltināšanai un dekoratīvai apdarei. Izmantojot Tenapor Ceramic ēku fasādes apdarē (vai būves virszemes daļu, piemēram pamatu), iegūstam augstvērtīgu ķieģeļu mūra sienas efektu vienlaicīgi ar efektīvu sienas siltumizolāciju. Tenapors Ceramic plātņu savstarpējais savienojums pa perimetru ir ar speciāli veidotu fāzējumu, kas novērš siltuma zudumus caur plātņu savienojumu un plātņu savienojuma vietās nav nepieciešama papildus blīvēšana ar siltumizolāciju.

2007. gads

TENAPORS

SIA TENAPORS ir siltumizolācijas materiālu, sendvičtipa paneļu un paliekošo veidņu sistēmu ražotājs.

2007. gads

TENACHEM

SIA TENACHEM ir būvķīmijas, stikla pakešu un celtniecības hermētiķu, kā arī dažādu līmju ražotājs.

2007. gads

Restrukturizācija

2007. gadā, ar nolūku veicināt kompānijas darbības efektivitāti, uzņēmuma darbība tika restrukturizēta atbilstoši uzņēmuma darbības virzieniem un produktu specifikai, tā rezultātā SIA TENAX nodibināja divus meitas uzņēmumus – SIA TENAPORS un SIA TENACHEM . Tādejādi tika izveidota TENAX grupa.

2004.-2006. gads

SENDVIČPANELIS un DOBELES PANELIS

Radīti un prezentēti klientiem 2 spēcīgi produkti SENDVIČPANELIS un DOBELES PANELIS, kas šobrīd ieņem vadošās pozīcijas savā tirgus nišā ne tikai Baltijas valstīs bet arī Norvēģijā, Dānijā, Zviedrijā un Somijā.

1991. gada 5. martā

Dibināts

SIA TENAX, lielākais būvķīmijas, celtniecības hermētiķu, sendvičtipa paneļu un siltumizolācijas materiālu ražotājs Baltijas valstīs, viens no vadošajiem stikla pakešu hermētiķu ražotājiem pasaulē, ir dibināts Dobelē, Latvijā, 1991.gadā. SIA TENAX darbības pamatprincips kopš darbības pirmsākumiem – būt stabilam un uzticamam partnerim saviem darbiniekiem, klientiem, piegādātājiem, nodrošinot uzņēmuma darbības atbilstību visaugstākajiem kvalitātes standartiem visās uzņēmuma darbības sfērās.

SIA tenapors dibināšana 1991. gadā