Kontakti

Plāno celt māju, noliktavu vai saldētavu? Nepieciešama efektīva siltumizolācija? Vēlies visskaistāko ēkas fasādi? Zvani, raksti un sarunā tikšanos ar mums!

EPS MATERIĀLI

Pārdošanas daļas vadītājs

Oskars Brenčs  

Tel.: + 371 63707026

Mob. tel.: + 371 29481174

E-pasts: oskars.brencs@tenaxgrupa.lv

 

Pārdošanas pārstāvis Latvijā

Normunds Rudmanis

Tel.: + 371 63707134

Мob. tel.: + 371 26524971

E - pasts: normunds.rudmanis@tenaxgrupa.lv

 

Pārdošanas pārstāvis Latvijā un Krievijā

Andrejs Cvetkovs

Tel.: + 371 63720907

Мob. tel.: + 371 29221388

E: andrejs.cvetkovs@tenaxgrupa.lv

 

 

Pārdošans pārstāvis Lietuvā

Andrejs Cvetkovs

Tel.: + 371 63720907

Мob. tel.: + 371 29221388

E: andrejs.cvetkovs@tenaxgrupa.lv

 

 

 

Pārdošans pārstāvis Igaunijā

Veiko Toim

Mob. tel.: + 372 51999066

E - pasts: veiko.toim@tenaxgrupa.ee

KONSTRUKTĪVIE MATERIĀLI

Eksporta vadītājs

Uldis Liepa-Liepiņš

Tel.: + 371 63720908

Mob. tel: +371 29589388

E - pasts: uldis.liepa-liepins@tenaxgrupa.lv

 

Pārdošanas pārstāvis Latvijā

Ivars Zandersons

Tel. : + 371 63720906

Мob.tel.: + 371 29131198

E-pasts: ivars.zandersons@tenaxgrupa.lv

 

Pārdošanas pārstāvis Skandināvijā

Romāns Kļučics

Tel.: + 371 63720909

Мob. tel.: + 371 28252318

E-pasts: romans.klucics@tenaxgrupa.lv

 

Pārdošanas pārstāvis Lietuvā

Edvardas Kudlinskas

Tel. : + 370 34 064140

Mob. tel.: + 370 69811982

E-pasts: edvardas.kudlinskas@tenaxgrupa.lt

 

 

Pārdošanas pārstāvis Igaunijā

Indrek Meri
Мob. tel.: +372 5137315
E-pasts: indrek.meri@tenaxgrupa.ee

 

TENAPORS SIA, administrācija

A: Spodrības iela 1, Dobele,

Latvija, LV-3701

T: +371 63720901

F: +371 63724371

E: tenapors@tenaxgrupa.lv

TENAPORS SIA, ražotne Dobelē

A: Lauku iela 23, Dobele,

Dobeles novads, Latvija

T: + 371 63720901

E: tenapors@tenaxgrupa.lv

TENAPORS SIA, ražotne Valmiermuižā

A: Aleja iela 12 a, Valmiermuiža, Valmieras pag.

Burtnieku nov., Latvija

T: +371 64221364

E: tenapors@tenaxgrupa.lv

Rekvizīti

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „TENAPORS”

Reģ. Nr.: 48503013798,

Juridiskā adrese: Spodrības iela 1,Dobele,

Dobeles nov., LV-3701, Latvija

 

Banka: AS SWEDBANK

Kods: HABALV22

Konta Nr.: LV25HABA0551017730294

 

Banka: SEB banka

Kods: UNLALV2X

Konta nr.: LV61UNLA0050011427129

 

Banka: Nordea Bank Finland Plc Latvijas filiāle

Kods: NDEALV2X

Konta nr.: LV98NDEA0000082532499