Kontaktai

Planuojate statyti namą, sandėlį ar įrengti šaldymo kamerą? Reikalinga efektyvi šilumos izoliacija? Norite gražiausio pastato fasado? Skambink, rašyk ir susitarsime dėl susitikimo!

putų polistirolas medžiagos (EPS)

Pardavimų atstovas Latvijoje
Normunds Rudmanis
Tel.: + 371 63707134
Mob. tel.: + 371 26524971
El. paštas: normunds.rudmanis@tenaxgrupa.lv
 
Pardavimų atstovas Latvijoje ir Rusijoje
Andrejs Cvetkovs
Tel.: + 371 63720907
Мob. tel.: + 371 29221388
El. paštas: andrejs.cvetkovs@tenaxgrupa.lv

 

Pardavimų atstovas Lietuvoje

Linas Boguslauskas

Мob. tel.: + 370 68518577 

El. paštas: linas.boguslauskas@tenaxgrupa.lt

 

 

Pardavimų atstovas Estijoje
Veiko Toim
Мob. tel.: + 372 51999066

El. paštas: veiko.toim@tenaxgrupa.ee
 

Daugiasluoksnė plokštės, DOBELES PANELIS

Eksporto vadybininkas
Uldis Liepa-Liepins
Tel.: + 371 63720908
Мob. tel.: + 371 29589388
El. paštas: uldis.liepa-liepins@tenaxgrupa.lv
 
Pardavimų atstovas Latvijoje
Ivars Zandersons
Tel.: + 371 63720906
Мob. tel.: + 371 29131198
El. paštas: ivars.zandersons@tenaxgrupa.lv
 
Pardavimų atstovas Lietuvoje
Edvardas Kudlinskas
Tel.: + 370 34 064140
Мob. tel.: + 370 69811982
El. paštas: edvardas.kudlinskas@tenaxgrupa.lt

 

Pardavimų atstovas Estijoje
Indrek Meri
Мob. tel.: + 372 5137315

El. paštas: indrek.meri@tenaxgrupa.ee

 

TENAPORS RAB, ADMINISTRACIJA

Adresas: Spodrības iela 1, Duobelė,
Latvija, LV-3701
Tel.: +371 63707158
Faksas: +371 63724371
El. paštas: tenapors@tenaxgrupa.lv

TENAPORS RAB, CECHAS DUOBELĖJE

Adresas: Lauku iela 23, Dobele,
Dobeles novads, Latvija
Tel.: + 371 63720901
El. paštas: tenapors@tenaxgrupa.lv

TENAPORS RAB, CECHAS VALMIERMUIŽOJE

Adresas: Aleja iela 12 a, Valmiermuiža, Valmieras pag.
Burtnieku nov., Latvija
Tel.: +370 64221364
Faksas: +370 64221364
El. paštas: tenapors@tenaxgrupa.lv

REKVIZITAI

Ribotos atsakomybės bendrovė „TENAPORS“
Reg. Nr.: 48503013798,
Juridinis adrese: Spodrības iela 1, Dobele,
Dobeles nov., LV-3701, Latvija

Bankas: AB SWEDBANK
Kodas: HABALV22
Sąskaita Nr.: LV25HABA0551017730294

Bankas: SEB bankas
Kodas: UNLALV2X
Sąskaitos nr.: LV61UNLA0050011427129

Bankas: „Nordea Bank Finland Plc“ Latvijos filialas
Kodas: NDEALV2X
Sąskaitos nr.: LV98NDEA0000082532499