Kontaktandmed

Kas teil on plaanis ehitada maja, ladu või külmhoone? Kas vajate tõhusat soojusisolatsiooni? Kas soovite kõige ilusamat hoone fassaadi? Helistage, kirjutage ja leppige meiega kohtumine kokku!

vahtpolüstürool materjalid (EPS)

Müügiesindaja Lätis
Normunds Rudmanis
Te.l +371 63707134
Мob. tel.: +371 26524971
E-post: normunds.rudmanis@tenaxgrupa.lv

Müügiesindaja Lätis ja Venemaal
Andrejs Cvetkovs
Tel. +371 63720907
Мob. tel.: +371 29221388
E-post: andrejs.cvetkovs@tenaxgrupa.lv

 

Müügiesindaja Eestis
Veiko Toim
Мob. tel.: +372 51999066
E-post: veiko.toim@tenaxgrupa.ee

 

Müügiesindaja Leedus

Linas Boguslauskas

Мob. tel.: + 370 68518577 

E-post: linas.boguslauskas@tenaxgrupa.lt

Sandwich-paneele ,DOBELES PANELIS

Ekspordijuht
Uldis Liepa-Liepins
Tel. +371 63720908
Мob. tel.: +371 29589388
E-post: uldis.liepa-liepins@tenaxgrupa.lv

Müügiesindaja Lätis
Ivars Zandersons
Tel. +371 63720906
Мob. tel.: +371 29131198
E-post: ivars.zandersons@tenaxgrupa.lv


Müügiesindaja Leedus
Edvardas Kudlinskas
Tel. +370 34 064140
Mob. tel. +370 69811982
E-post: edvardas.kudlinskas@tenaxgrupa.lt

 

Müügiesindaja Eestis
Indrek Meri
Мob. tel.: +372 5137315
E-post: indrek.meri@tenaxgrupa.ee

 

TENAPORS SIA, JUHTKOND

Aadress: Spodrības iela 1, Dobele,
Läti, LV-3701
Tel +371 63707158
Faks: +371 63724371
E-post: tenapors@tenaxgrupa.lv

TENAPORS SIA, DOBELE TOOTMISÜKSUS

Aadress: Lauku iela 23, Dobele,
Dobele piirkond, Läti
Tel +371 63720901
E-post: tenapors@tenaxgrupa.lv

TENAPORS SIA, VALMIERMUIŽA TOOTMISÜKSUS

Aadress: Aleja iela 12 a, Valmiermuiža, Valmiera vald,
Burtnieki piirkond, Läti
Tel +370 64221364
Faks: +370 64221363
E-post: tenapors@tenaxgrupa.lv

REKVISIIDID

Osaühing TENAPORS
Reg-kood: 48503013798
Juriidiline aadress: Spodrības iela 1, Dobele,
Dobele piirkond, LV-3701, Läti

Pank: AS SWEDBANK
Kood: HABALV22
Konto nr: LV25HABA0551017730294

Pank: SEB banka
Kood: UNLALV2X
Konto nr: LV61UNLA0050011427129

Pank: Nordea Bank Finland Plc Läti filiaal
Kood: NDEALV2X
Konto nr: LV98NDEA0000082532499